Bahama Films, czyli scenopisarstwo dla miłośników kina

Miło nam oznajmić, że rozpoczęliśmy współpracę z Bahama Films – firmą od lat zajmującą się szkoleniem scenarzystów filmowych i telewizyjnych. Absolwenci Bahama Films dostali się do wymarzonych szkół filmowych w Polsce, kilkanaście osób tworzy seriale telewizyjne, niektórzy sprzedali swoje scenariusze fabularne, inni sami je zrealizowali. Jedna z kursantek prezentowała tekst napisany na warsztatach kontynuacyjnych podczas festiwalu w Cannes, a inny uczestnik kursu był nominowany do Oscara. Już niedługo firma zorganizuje kolejne warsztaty scenopisarskie, na które zapraszamy również i my! Szczegóły poniżej i na plakacie.

BAHAMA FILMS ZAPRASZA NA 23. EDYCJĘ WARSZTATÓW

SCENARIOPISARSTWO DLA POCZĄTKUJĄCYCH”

Podczas oglądania filmów zdarza Ci się myśleć, że historię z ekranu opowiedziałbyś zupełnie inaczej? W Twojej głowie kłębią się pomysły, które chciałbyś zobaczyć w kinie albo w telewizji? Warsztaty Bahama Films pomogą Ci zdobyć praktyczne umiejętności i zrobić pierwszy krok w świat filmu.

Warsztaty scenariuszowe BAHAMA FILMS przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w branży filmowej. Podczas zajęć uczestnicy poznają tajniki pisania scenariuszy, począwszy od wyboru tematu, opracowania konceptu i struktury scenariusza, aż po sposób kreacji postaci i pisanie dialogów. Uczą się też pitchingu, czyli fachowego sposobu prezentacji własnego projektu filmowego. Każdy uczestnik kończy zajęcia z osobistym profesjonalnym scenariuszem oraz podstawowym warsztatem scenarzysty stanowiącym podłoże do rozwoju. Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów BAHAMA FILMS z szansą na dalszą współpracę przy projektach filmowych i serialowych. Mają oni także możliwość kontynuowania rozwoju, podczas innych warsztatów scenariuszowych oraz zajęć tematycznych, poświęconym gatunkom filmowym.

Warsztaty obejmują 30 godzin zajęć. Praca przebiega w małych grupach (5-8 osób). Warsztaty organizowane są w centrum Warszawy (przy ulicy Puławskiej 61) oraz w centrum Krakowa, zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy (możliwość wyboru dogodnego terminu).

Zapisz się już dziś!

Wszelkie informacje dostępne są na naszej stronie internetowej: www.bahamafilms.pl

Czekamy na Was również na Facebooku: http://www.facebook.com/bahamafilms.fanpage

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s